Оплата та доставка

Оплата та доставка

Авторизація


Магазин FURNITE доставляє свої товари виключно компанією "Нова пошта".

З урахуванням того, що представництва даної транспортної компанії є практично у всіх містах України – це найзручніший та економічно вигідний спосіб доставки для Вас.
Можлива доставка запчастин післяплатою, а також доставка по передоплаті на банківський рахунок.
Якщо ви вибираєте доставку післяплатою, то ви оплачуєте пересилання посилки, а також доставку післяплати. У середньому вартість такої доставки складає 80–120 гривень.
У разі вибору Вами доставки за передоплатою на картку "Банку" ви оплачуєте лише доставку посилки в середньому 50 гривень залежно від габаритів вашого замовлення.

Термін доставки становить 1-2 робочі дні.

Ви самі можете вибрати склад компанії "Нова пошта", на якому Вам найзручніше забрати ваше замовлення.
Як відправник вказується приватна особа - ПІБ нашого менеджера.

Відправлення замовлень, оформлених у суботу та неділю, здійснюється у понеділок.

Оплату можна здійснити такими способами:

- сплатити товар після його отримання на складі компанії "Нова пошта".
- Зробити переказ у будь-якому відділенні чи терміналі банку. Для цього вам достатньо поповнити наш рахунок, номер якого Вам надішле наш менеджер у вигляді SMS після замовлення.

Після оплати, обов'язково, повідомите свого менеджера. Зберігайте скан або скріншот платіжки, щоб уникнути непорозумінь. Замовлення, неоплачені протягом 3 днів, видаляються.
Увага: За фактом отримання товару Ви повинні перевірити його комплектність, відсутність дефектів, цілісність коробки та підписати талон про доставку товару.

Звертаємо увагу! Відправка товару щодня можлива при замовленні до 14:00. Після цього часу, посилка від'їжджає наступного дня. У деяких випадках, наприклад, перед святами, при великому навантаженні на логістику, відправлення замовлення може відбуватися наступного ранку. Просимо ставитись до цього з розумінням. Всі замовлення будуть надіслані. Заздалегідь дякую!

Статті та огляди
Всі статті та огляди