Як вибрати хлібопічку і доглядати за нею

Як вибрати хлібопічку і доглядати за нею
Як вибрати хлібопічку і доглядати за нею

Якщо ви не уявляєте собі життя без свіжоспеченого хліба, а магазинний хліб вам не до душі, до ваших послуг - хлібопічки. У давні часи випічка хліба була складною і відповідальною справою, якій присвячувався цілий. день У наші дні все набагато простіше: достатньо скласти інгредієнти в прилад, вибрати потрібну програму - і через пару годин ви зможете насолоджуватися свіжою випічкою. або бездрожжеве тісто. Чим складніша модель – тим більше у неї функцій. У багатьох хлібопічках ви зможете не лише пекти традиційний білий хліб, але також приготувати кекси або пироги з начинкою, хліб з борошна грубого помелу або житнього, французький багет, і навіть варення або джем з будь-яких ягід чи фруктів.

До речі, зварений у хлібопічці джем зберігає більше корисних речовин, але багато його не приготувати: за раз ви зварите кількість, що дорівнює одній-двом баночкам. Для діабетиків, які страждають на непереносимість глютена і людей, які ведуть здоровий спосіб життя, стане в нагоді програма безглютенової випічки.

 

На що ще можна звернути увагу?

Захистні функції. втручання дітей. У простих моделях ви знайдете лише захист від перегріву, але якщо перебої з електрикою вам актуально, варто вибрати прилад із захистом від стрибків напруги.

Вага готової продукції.  Залежить від моделі хлібопічки – від 450 до 1500 р. Краще вибирати прилади, які дозволяють вибрати один із трьох варіантів. Це набагато зручніше і допоможе заощадити час і продукти.

Форма для випічки. Зазвичай випускається у вигляді прямокутника. Може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі, алюмінію чи тефлону. При очищенні важливо не пошкодити антипригарне покриття, тому очищати цебро слід гумовою, силіконовою або дерев'яною лопаткою. Щоб уникнути прилипання випічки, не полінуйтеся змастити форму олією.

Таймер і діспенсер. Таймер є у всіх моделях хлібопічок. Потрібен він для того, щоб ви могли отримати свіжу випічку в зручний для вас час. до сніданку чи приходу з роботи. Диспенсер є спеціальним пристроєм, розташованим у кришці. У нього закладаються горіхи, родзинки та інші добавки для тіста, і хлібопічка самостійно їх додасть у потрібний час. Варто врахувати, що моделі з диспенсером стоять на порядок вище, а закласти в тісто добавки можна вручну за звуковим сигналом або на самому початку замісу (правда, є ризик, що тісто буде гірше підходити).

Якщо ви жодного разу не користувалися хлібопічкою, для початку варто придбати не надто складну модель, щоб зрозуміти, чи потрібна вам ця техніка в принципі. Або – ще більш бюджетний варіант – взяти напрокат або попросити у знайомих для ознайомлення.

 

Статті та огляди
Всі статті та огляди