Як вибрати електричний чайник і доглядати за ним

Як вибрати електричний чайник і доглядати за ним
Як вибрати електричний чайник і доглядати за ним

Тут вам не обійтися без електричного чайника – для улюбленого напою набагато швидше, ніж звичайний чайник, який ставиться на плиту. При виборі електричного чайника необхідно враховувати:

Об'єм. Може бути від 0,5 літрів до 2. Якщо у Вас невелика сім'я (2-3 особи), то цілком достатньо буде чайника об'ємом близько літра У великій родині маленьким чайником не обійтися, підійдуть моделі об'ємом 1,5-2 літра Якщо до вас часто приходять гості, варто вибрати модель з великим об'ємом, щоб не кип'ятити воду кілька разів.

Фільтри.У носику чайника зазвичай встановлюють фільтр, який оберігає від потрапляння в чашку накипу. Також може бути фільтр з триступеневим очищенням від накипу – вони більш надійні і практично повністю очищають воду.

Матеріал чайника сильно впливає на його вартість.  вони дешевші, легші і можуть бути будь-якого кольору. Але пластмаса може вплинути на якість та смак води, тому якщо Ви зупинилися на пластмасовому чайнику – беріть краще світлий. Крім того, електричні чайники виготовляють зі скла. Вони красиві, але не міцні, тому з ними потрібно поводитися акуратно. Металеві чайники якісніші, що, природно, позначається на їх ціні. Часто поєднуються різні матеріали. Наприклад, металевий корпус і пластмасова ручка, якій не страшний нагрів і за яку можна спокійно взятися, не боячись обпектися.

Мабуть, найважливіший параметр. Нагрівальний елемент може бути прихований (дисковий) та відкритий (спіралевий). Відкритий елемент вимагає певних умов: він має бути повністю занурений у воду, інакше ризикує перегоріти. У дискового нагрівача багато переваг: швидке нагрівання води за рахунок більшої площі нагрівального елемента не потрібно стежити за рівнем води. Спіральний елемент складніше очищається від накипу, зате створює менше шуму при кип'ятінні.

Потужність. Варіюється від 1000 до 3000 Вт. Чим менше споживання електрики, тим, звісно, ​​краще. Електрочайники зі спіралевим нагрівальним елементом споживають менше електрики, порівняно з дпозовним. Забезпечення безпеки при роботі чайника дуже важливе. Скільки разів траплялося, що закипів чайник, а ви про нього забули? В електричних чайниках передбачено відключення при закипанні чайника або підняття з підставки. Блокування кришки також важливе: менше шансів пролити воду повз.

У деяких чайниках також є корисна функція: при нестачі води в чайнику він відключається, щоб не згоріти.  Якщо в електричному чайнику немає такої функції, необхідно стежити за мінімальним рівнем води. ганчіркою.Складніша справа з нагрівальним елементом. Якщо ви не використовуєте фільтровану воду, вам доведеться регулярно очищати його від накипу. Існує чимало спеціальних засобів, а з домашніх можна порадити кислоту лимону. Розчин лимонної кислоти потрібно закип'ятити, дати охолонути хвилин 20-30 і знову закип'ятити воду, після чого ретельно прополоскати чайник.

Статті та огляди
Всі статті та огляди