Як вибрати тостер і доглядати за ним

Як вибрати тостер і доглядати за ним
Як вибрати тостер і доглядати за ним

У наші дні практично в будь-якій кухні можна знайти компактний і зручний тостер – прилад для приготування смаженого хліба. Перевагою тостерів є не тільки швидкість приготування, але й зручність. вам не потрібно контролювати процес, і користь – відомо, що підсушений або підрум'янений хліб корисніший для здоров'я, а сніданок вийде більш ситним. Тости можна подавати з яєчнею, у вигляді бутерброду, смачні вони і самі по собі. увімкнути прилад.

При виборі тостера зверніть увагу на:

Кількість відділень для хліба – їх може бути 1 або 2. Моделі з 1 відділенням дозволяють підсмажити ті ж два шматочки, просто ці прилади більш довгі та вузькі. Прилади з двома відділеннями компактніші, а хлібні шматочки в них розділяються спеціальною перегородкою.

Кількість тостів. один раз, але якщо у вас велика родина, варто вибрати моделі, здатні приготувати за раз 4 шматочки хліба.

Електронне управління. електронному управлінню визначається ступінь та час обсмажування кожного шматка хліба згідно з обраною температурою. При закінченні роботи подається попереджувальний сигнал або відключення тостера здійснюється в автоматичному режимі.

Додаткові функції. з можливістю підігріву булочок. Деякі господині вважають за краще зберігати хліб у замороженому стані. Деякі тостери мають функцію розморожування. Якщо ж ви не встигли дістати тост і він охолонув, можна скористатися функцією підігріву. Крім того, виробник подбав і про тих, хто любить хліб, підсмажений тільки з одного боку. їм передбачена опція одностороннього приготування. Якщо ви використовуєте маленькі, нестандартні шматочки хліба, їх може бути складно витягти з тостера, не обпалюючись. У такому разі вам допоможе позиція екстра-високого підйому.

Доглядати тостерів нескладно. Але всю процедуру потрібно проводити після того, як прилад охолоне. Для чищення тостер потрібно відключити від плити. У багатьох приладах є спеціальний піддон для крихт, тому все, що потрібно – дістати його, струсити крихти і обмити струменем води. Якщо такого піддону немає, доведеться тостер перевернути і струсити, щоб крихти, що застрягли, висипалися. Корпус тостера протерти вологою ганчірочкою. Намагайтеся не використовувати абразивні миючі засоби та жорсткі мочалки, щоб не залишилися подряпини на корпусі.

Статті та огляди
Всі статті та огляди